ایمپلنت های کروی هیدروکسی اپاتایت

ایمپلنت های کروی هیدروکسی اپاتایت


انتخاب نوع ايمپلنت بر ظاهر چشم اثر مستقيمي خواهد داشت؛ چون اگر نوع مناسبي در چشم کاشته نشده باشد، حتي اگر بهترين چشم مصنوعي توسط آکولاريست ساخته شود قابليت حرکت به طور مناسبي فراهم نمي‌شود و فرد پس از مدتي کوتاه با مشکلات زيادي از جمله عفونت مواجه خواهد شد.

 
 

ایمپلنت های چشم

ما به عنوان سازنده چشم مصنوعي وظيفه داريم در صورتي که اشکالي در مدپور بيمار وجود دارد وي را به پزشک متخصص معرفي کنيم تا نسبت به رفع مشکل اقدام شود و پس از آماده سازي چشم، پروتز براي او نصب شود. عمدتاً عمل‌هاي جراحي توسط جراحان متخصص صورت مي‌گيرد و ايمپلنت مناسبي در چشم بيماران کاشته مي‌شود؛ به طوري که وضعيت نهايي چشم رضايت بخش است و بيمار بدون هيچ دغدغه‌اي مي‌تواند از پروتز استفاده کند.

در مجموع با پيشرفت‌هاي صورت گرفته در زمينه ساخت ايمپلنت‌هاي چشمي سازگار با چشم انسان و عمل‌هاي جراحي دقيقي که انجام مي‌شود ريسک چنداني در استفاده از مدپور‌ها وجود ندارد؛ با توجه به اينکه در صورت عدم نصب مدپور چشم به مرور زمان جمع شده، حالت خود را از دست داده و ظاهر نامناسبي براي بيمار به وجود مي‌آورد؛ لذا فوايد حاصل از کاشت ايمپلنت ترکيبي با پروتز به مراتب بيشتر از ريسک‌هاي موجود است. اگر ايمپلنت کروي نباشد نمي‌توان چشم مصنوعي را براي داشتن ظاهري طبيعي و جلوگيري از عفونت نصب کرد. چشم مصنوعي تنها از اين طريق مي‌تواند باز و بسته شدن طبيعي پلک‌ها را فراهم کند و در غير اين صورت پلک بالايي دچار افتادگي خواهد شد.

امکان نصب پروتز و هماهنگ سازي آن با پين هاي نصب شده روي ايمپلنت‌هاي کروي

 
 
 
 
 

تجهيزات و مواد به کار گرفته شده:

در سالهاي اخير شرکت نگاه نصف جهان با بهره مندي از کادر مجرب و دستگاههاي پيشرفته توانسته گام ارزشمندي در راستاي ارتقاي سطح کيفي محصولات بردارد. هم چنين مواد به کار رفته جهت ساخت پروتز نقش مهمي در کيفيت و تشابه چشم ساخته شده از لحاظ بافت رنگي و ساختار با چشم طبيعي دارد. لذا در اين شرکت تنها از مواد اوليه‌اي که دقيقاً جهت ساخت پروتز‌هاي چشمي و به طور زيست سازگار با طبيعت چشم توسط کمپاني هاي آمريکايي ساخته شده اند، استفاده مي‌شود.

 

بهتر دیده شوید بهتر زندگی کنید...